Eucerin пропонує широкий вибір корисних порад стосовно догляду за шкірою для найпоширеніших захворювань шкіри. Ось найактуальніші із тих, які можуть допомогти Вам поліпшити стан Вашої шкіри і полегшити деякі симптоми. Тим не менш, рекомендується обговорити ці поради з Вашим лікарем, терапевтом або дерматологом на предмет того, чи підходять вони для Вашого фактичного стану шкіри.
Схильна до акне шкіра
"Існує багато міфів і стереотипних порад для догляду за шкірою, які стосуються причин виникнення та способів лікування акне. Ось деякі поради для ефективного догляду, які можуть бути корисними у Вашому повсякденному житті."
- Дозвольте Вашим прищам загоїтися природним способом (вичавлювання може призвести до погіршення і спричинити утворення рубців).
- Надмірне споживання молока та інших молочних продуктів може загострити хворобливий стан шкіри, схильної до акне .
- Очищуйте шкіру двічі на день, щоб підготувати її для подальшого щоденного догляду.
- Користуйтеся тільки такими засобами для макіяжу та догляду за шкірою, які не закупорюють пори і не призводять до утворення комедонів. Зніміть макіяж в кінці дня.
- Важкість акне і відповідні симптоми бувають різними, тому Вам, можливо, буде необхідно адаптувати процедуру щоденного догляду за шкірою до Ваших особливостей. Якщо Ви у чомусь маєте сумніви, зверніться за консультацією до лікаря-дерматолога.
Дізнайтеся більше про схильну до акне шкіру.
Суха шкіра
Коли шкіра стає сухою, спостерігаються декілька симптомів.
Детальніше про виконання порад для догляду за шкірою для ваших конкретних потреб і симптомів.
- Уникайте крайнощів клімату. Надто гаряче, холодне або сухе повітря може порушити баланс вологи у шкірі.
- Використовуйте зволожуючий засіб у зимовий період для запобігання впливу повітря, яке стає надміру сухим.
- Сухість шкіри може бути побічним ефектом багатьох медичних препаратів. Завжди перевіряйте з лікарем або фармацевтом, чи може Ваш лікувальний засіб спричинити сухість шкіри.
- Носіть одяг із натуральних матеріалів, таких як бавовна і шовк, які не подразнюють шкіру. Шерсть також натуральна, але вона може викликати подразнення, і тому її слід уникати.
- Не використовуйте сильнодіючі мила, які змивають природні жири шкіри.
- Сонцезахисний крем для сухої шкіри не повинен містити подразнюючих парфумів та барвників, оскільки суха шкіра є схильною до подразнення.
Дізнайтеся більше про суху шкіру.
Атопічний дерматит
Для атопічної шкіри та загострень не існує фактично жодного лікування. Тим не менш, регулярне застосування відповідних продуктів для догляду за шкірою може полегшити певні симптоми, такі як сухість та свербіння, і допомагає продовжити періоди, коли ці симптоми не є помітними. Дізнайтеся більше про це.
- Низька температура повітря, особливо в нічний час, є корисною, оскільки пітливість призводить до подразнення і свербіння.
- Відпочинок у місцях кліматичної терапії, таких як Північне море, Атлантичний океан, Мертве море, Середземне море або високогірні регіони, може бути корисним.
- Розслаблюючі вправи, такі як йога і медитація, можуть допомогти зменшити стрес — один із факторів, здатних викликати раптове погіршення при атопічному дерматиті.
- Ведіть щоденник харчування та природного оточення, щоб легко визначати будь-які симптоми або збудники.
- Засоби для догляду за шкірою повинні зберігатися у холодильнику, так як охолоджений крем надає свербінню додаткового полегшення.
- Погладьте шкіру замість того, щоб її розчухувати. Погладжування заспокоює шкіру і не пошкоджує її. Уникайте механічного подразнення, викликаного дією косметичних щіток та жорстких губок.
- Приймайте душ замість ванни, підтримуючи температуру нижче 32 °, але робіть це не занадто часто.
- Якщо Ви страждаєте від свербіння шкіри у нічний час, одягайте бавовняні рукавички на ніч, щоб не розчухувати шкіру під час сну.
- Не паліть у присутності дітей — пасивне куріння може викликати атопічний дерматит.
- Обрізайте нігті коротко і гладенько, щоб дитина не могла ними подряпати чи проколоти шкіру.
- Обмежте час прийняття ванни до 5 - 10 хвилин, а також не використовуйте піну для ванн.
Дізнайтеся більше про атопічний дерматит.
Чутлива шкіра
Для чутливої шкіри найбільш вразливим є природний бар'єр. Дізнайтеся про важливість природного захисту шкіри та основні поради щодо відновлення і зміцнення природного бар'єру Вашої шкіри.
- Забезпечення регулярного щоденного догляду за шкірою може допомогти зменшити чутливі реакції шкіри.
- Змініть свої звички прийняття ванни: надмірне миття може висушити шкіру і зробити її більш чутливою.
- Переконайтеся, що обираєте засоби для щоденного догляду, у складі яких немає подразників, таких як спирт, парфуми і барвники.
"60% чоловіків стверджують, що гоління подразнює їхню шкіру. Щоб обмежити почервоніння, мікропорізи та висипи, завжди використовуйте чисту гостру бритву і промивайте між лезами."
Дізнайтеся більше про чутливу шкіру.
Проблемна шкіра
Існують різні типи гіперпігментації. Скористайтеся деякими профілактичними порадами, щоб вирівняти колір і поліпшити зовнішній вигляд Вашої шкіри.
- Використовуйте сонцезахисні засоби широкого спектру дії кожного дня — це може допомогти запобігти гіперпігментації.
- Використання покриваючого макіяжу може допомогти вирівняти шкіру.
Дізнайтеся більше про проблемну шкіру.
Шкіра, що старіє
Дізнайтеся більше про старіння шкіри і про те, як реалізувати комплексний підхід з метою уповільнення появи ознак старіння.
- Здорова дієта, збагачена фруктами та овочами, забезпечить споживання антиоксидантів, які допоможуть обмежити шкідливий вплив вільних радикалів на шкіру.
- Почніть менше палити і вживати спиртне — алкоголь та нікотин збільшують кількість вільних радикалів, які прискорюють процес старіння.
- Щоденний УФ-захист від негативного впливу сонячних променів з відповідним сонцезахисним продуктом сповільнить процес старіння, а також допоможе запобігти утворенню зморщок і втраті об'єму.
- Носіть сонцезахисні окуляри, щоб захистити ніжну шкіру навколо очей від впливу сонячних променів.
Детальніше про старіння шкіри.
Захист від сонця
УФ-випромінювання пошкоджує природний бар'єр шкіри і призводить до різних захворювань. Дізнайтеся, як звести ризик до мінімуму, виконуючи наступні корисні поради:
- Уникайте впливу полуденного сонця, що, як правило, є найінтенсивнішим з 11 години ранку до 3 години дня (хоча це залежить від Вашого місця перебування), так як навіть сонцезахисні засоби з найвищим коефіцієнтом захисту не мають 100% -ої ефективності.
- Нанесіть сонцезахисний крем до виходу на сонце і повторно через 2 години, а за необхідності — навіть частіше, особливо під час купання або плавання.
- Періодично наносьте сонцезахисний засіб повторно, для того щоб підтримувати адекватний рівень захисту, особливо після потіння, плавання або користування рушником.
- Не піддавайте немовлят і маленьких дітей прямому впливу сонячних променів. Уникайте засмаги за всяку ціну! Закривайте шкіру дітей від сонця, одягаючи на них капелюх, футболку і сонцезахисні окуляри.
- Після хімічного пілінгу, лазерної терапії, або у разі медикаментозної світлочутливості використовуйте дуже високий фактор захисту від сонця (50+).
Дізнайтеся більше про захист від сонця.