Ретельне, але м'яке щоденне очищення і гарний зволожуючий догляд допоможуть зберегти шкіру здоровою. Якісні косметичні продукти, обрані відповідно до конкретних типів шкіри та її основних проблем, забезпечать захист шкіри Вашого обличчя від шкідливих зовнішніх впливів, таких як сонце, жаркий або холодний клімат та забруднене повітря. Вони також можуть допомогти заспокоїти подразнену шкіру, відновити її здоровий стан і запобігти розвитку шкірних захворювань.
Режим Щоденного Догляду За Шкірою Обличчя
ВАШ РЕЖИМ ЩОДЕННОГО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ ОБЛИЧЧЯ
Чотири основні кроки
Правильний догляд за шкірою включає чотири основні етапи: очищення, тонізування, основний догляд і захист
Захист
Захист від сонця має важливе значення для тих днів, коли Ваша шкіра піддається впливу шкідливих ультрафіолетових променів: основної причини передчасного старіння шкіри. Більшість денних кремів виходять у продаж вже з УФ-захистом.
Процедура Вашого догляду за шкірою повиннна відбуватися двічі на день — вранці і ввечері. Певні аспекти догляду можуть змінюватися залежно від часу доби та конкретних потреб і стану вашої шкіри.
Очищення І Тонізування
ПРО ОЧИЩЕННЯ І ТОНІЗУВАННЯ ОБЛИЧЧЯ
Навіщо очищувати і тонізувати шкіру?
Ефективний щоденний догляд за обличчям починається з ретельного, але м'якого очищення і тонізування для того, щоб:
- видалити бруд, піт, шкірне сало і залишки макіяжу, не висушуючи шкіру.
- підготувати шкіру обличчя до процесу регулярного догляду.
Очищення є важливим для шкіри схильної до акне, так як воно допомагає шкірі підтримувати природний здоровий баланс та покращує процес відновлення.
Як очищувати і тонізувати
Ретельна процедура очищення має два основні кроки: очищуюче молочко або гель із подальшим використанням тоніка. Якщо Ви щоденно наносите макіяж на шкіру навколо очей, то доцільно додати окремий засіб для зняття макіяжу з очей в якості третього кроку у процедурі Вашого щоденного очищення.
- Очищуючий гель слід змивати теплою водою. Не використовуйте надміру гарячої води, особливо якщо у Вас чутлива шкіра, оскільки занадто високі або низькі температури можуть викликати подразнення.
- Очищуюче молочко необхідно наносити і знімати за допомогою ватного диска, не використовуючи води. Можна, однак, обережно змити залишки теплою водою, якщо Вам це більше подобається.
- Засоби "три-в-одному" — це зручне поєднання очищуючого засобу, тоніка та засобу для зняття макіяжу з очей. Тим не менш, кращі результати завжди досягаються за допомогою окремих трьох засобів. "Три-в-одному" слід застосовувати, обережно протираючи ватним диском шкіру обличчя та ділянку навколо очей.
Як правильно вибрати очищуючий засіб і тонік
Вода сама собою не здатна очистити Ваше обличчя. Необхідно використовувати поверхнево-активну речовину (очищуючий засіб для розчинення води та жиру), яка, з'єднавшись із брудом, обережно видалить його з Вашої шкіри. Важливо обрати засоби, які м'яко діятимуть на Вашу шкіру. Часте миття зі звичайними милами або агресивними поверхнево-активними речовинами може послабити бар'єрну функцію шкіри шляхом:
- зміни рН з його природного злегка підкисленого стану між 5,4 і 5,9 на нейтральний або навіть лужний рН, таким чином знижуючи його здатність боротися з бактеріями
- порушення білків у рогівці (верхній шар шкіри)
- видалення ліпідів, які захищають шкіру (жири, які тримають клітини разом в епідермісі)
Коли бар'єрна функція шкіри послаблюється, збільшується чутливість, яка робить шкіру більш схильною до сухості і подразнення.
Детальніше про структуру шкіри.
Очищуючі засоби
Виберіть очищуючий засіб, який:
- м'яко діятиме на Вашу шкіру і не пересушуватиме її
- розроблений спеціально для Вашого типу шкіри та її конкретних проблем
- був ретельно перевірений та, в ідеалі, є сумісним із чутливою шкірою
Загальне правило вибору між очищуючим молочком та гелем полягає у тому, що чим сухіша шкіра, тим більш ефективним для неї є молочко. Воно не зачіпає власні ліпіди Вашої шкіри, що сприяє її збалансуванню. Гелі у свою чергу ідеально підходять для очищення нормального та комбінованого типів шкіри.
Тоніки
Eucerin рекомендує тоніки без вмісту спирту для більшості типів шкіри. Спиртові тоніки мають охолоджуючий ефект, але вони можуть позбавити шкіру її природних ліпідів. Після цього шкіра може почати надмірно виробляти ліпіди, намагаючись замінити ті, які відсутні. Спирт має здатність посилювати сухість шкіри у людей із сухою шкірою, а для тих, у кого жирна або комбінована шкіра, спиртові тоніки можуть допомогти урегулювати надмірну жирність шляхом видалення шкірного сала.
Засоби "три-в-одному"
Засоби "три-в-одному", відомі також як міцелярні очищуючі засоби, забезпечують очищення, тонізування та зняття макіяжу з очей в одному продукті. Молекули жиру призупиняють свою дію у воді та видаляють бруд і макіяж швидко й обережно. Міцелярні засоби пропонують зручну альтернативу застосуванню трьох окремих продуктів.
Лінійка Eucerin DermatoCLEAN має у своєму складі гель, молочко, тонік, засіб для зняття макіяжу з очей і засіб "три-в-одному". Вся лінія була протестована і, за результатами дослідів, має сумісність із чутливою шкірою. Охоплює засоби для всіх типів шкіри.
Лінійка Eucerin DermoPURIFYER була спеціально розроблена для шкіри, схильної до акне.
Догляд За Обличчям
ВСЕ ПРО ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ
Навіщо доглядати?
Засоби для догляду повинні зволожувати та відновлювати шкіру. Зволоження не тільки збільшує вміст води у шкірі, а й захищає її та упорядковує відлущування (процес, за допомогою якого шкіра позбувається мертвих клітин), надаючи їй відчуття м'якості, гладкості та зручності. Деякі засоби для догляду за шкірою спрямовані також на лікування конкретних проблем.
Конкретні проблеми шкіри, такі як старіння, гіперпігментація і акне можна ефективно вирішувати за допомогою спеціальних засобів для догляду, які містять високу концентрацію активних інгредієнтів. Ці спеціальні продукти найчастіше доступні у форматі концентрату або сироватки.
- Ліки, приписані дерматологом для лікування захворювань, таких як вугрі або атопічний дерматит, слід застосовувати таким самим чином, як засіб для спеціального догляду: завжди обережно очищуйте шкіру перед нанесенням денного або нічного крему. Залиште засіб для спеціального догляду на декілька хвилин до повного поглинання шкірою, перш ніж застосовувати денний або нічний крем.
- Якщо Ви використовуєте засіб для спеціального догляду, залишайте його на декілька хвилин до повного поглинання шкірою, перш ніж застосовувати денний або нічний крем. Якщо Ваша шкіра не вимагає спеціального засобу для догляду, то денний або нічний крем слід наносити безпосередньо на ретельно очищену шкіру обличчя.
Як обрати засіб для догляду за шкірою, який підходить саме для Вас
Засоби для догляду повинні бути узгоджені з Вашим типом шкіри і повинні вирішувати її конкретні проблеми. Ваш вибір засобу для догляду може також змінюватися відповідного до певної пори року (наприклад, багато людей вважають за краще використовувати більш легкий продукт у теплу погоду і насичений крем протягом холодних зимових місяців).
Дізнайтеся більше про типи шкіри та її проблеми і пройдіть наш тест, який допоможе Вам визначити власний тип шкіри. Якщо Ви бажаєте отримати консультацію про те, як доглядати за шкірою з конкретними проблемами, зверніться до лікаря-дерматолога.
Дізнайтеся більше про засоби Eucerin для догляду за конкретними типами шкіри: сухою шкірою, чутливою шкірою, шкірою, схильною до почервоніння та акне, шкірою, що старіє, гіперчутливою шкірою або засобами для лікування атопічного дерматиту на обличчі й тілі.
Денний і нічний догляд
Багато продуктів догляду за шкірою можна використовувати як вранці, так і ввечері. Інші розроблені для спеціального використання протягом дня або ночі:
- AM: Деякі зволожуючі засоби містять фактор захисту від сонця (SPF). Це робить їх придатними для використання у денний час, але їх не слід використовувати увечері. Інші засоби для догляду, які містять пігменти (наприклад, деякі продукти для лікування почервоніння або вугрів), також потрібно використовувати лише вдень.
- PM: Шкіра відновлюється протягом ночі. Окрім функції зволоження шкіри, нічні креми містять інгредієнти, які стимулюють процес регенерації клітин. Вони також мають сонцезахисний фактор і не містять пігментів.
Догляд за шкірою навколо очей
Ніжна шкіра навколо очей особливо тонка і чутлива, а отже, більш вразлива, ніж будь-яка інша ділянка шкіри на обличчі. Тому вона отримує найбільше переваг від спеціально розроблених засобів для догляду. Креми для догляду за шкірою навколо очей слід наносити дуже обережно.
Щоб отримати інші поради про те, як доглядати за шкірою, та дізнатися про деякі поширені міфи, пов'язані з цим доглядом, заходьте на поради для здорової шкіри та міфи про шкіру.
Захист
ВСЕ ПРО ЗАХИСТ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ ВІД СОНЯЧНИХ ПРОМЕНІВ
Навіщо захищати шкіру?
Ефективний захист від сонячних променів є життєво важливим кроком до збереження шкіри здоровою, який повинен завжди розглядатися як частина Вашого повсякденного догляду за обличчям. У той час як декілька хвилин на день, проведених на сонці, допомагають здоровому виробленню вітаміну D, шкіра обличчя часто підда'ться негативному сонячному впливові протягом кількох годин. Постійний вплив УФ-променів є основною причиною передчасного старіння шкіри. Саме тому відкриті ділянки шкіри повинні бути захищені за допомогою сонцезахисного засобу.
Дізнайтеся більше про УФ-випромінювання і сонцезахисні засоби, а також про те, як сонце впливає на шкіру обличчя.
Як захищати шкіру
Деякі денні крем вже включають в себе фактор захисту від сонця - як правило, SPF 15, — але у багатьох випадках Ваша шкіра вимагатиме більш високого фактора захисту від сонця, який можна застосовувати додатково або замість Вашого звичайного денного крему з SPF (сонцезахисним фактором).
Продукти, які містять сонцезахисний фактор, необхідно використовувати на кінцевій стадії процедури ранкового догляду за шкірою.
Як обрати сонцезахисний засіб, який підходить саме для Вас
Є декілька чинників, які необхідно брати до уваги під час вибору відповідного сонцезахисного фактору для Вашої шкіри:
- Колір шкіри (темна чи світла у Вас шкіра? Людизі світлою шкірою більш чутливі до дії ультрафіолетових променів, ніж ті, у кого шкіра темніша)
- Проблеми шкіри
- Пора року
- Рівень впливу (залежно від кліматичної зони де Ви знаходитеся)
- Тривалість впливу